Käsipalli Panustamise Tüübid

Käsipalliennustusi on palju, sealhulgas akumulatsioonipanused, händikäppanused ja mängupanused. Kõik need võivad pakkuda teile kindlat investeeringutasuvust, kuid parima hinna saate leida, vaadates kõiki saadaolevaid turge. Samuti on olemas händikäppanused, mille eesmärk on tasakaalustada tulemusi, panustades poolele, mis teie arvates võidab kindla vahega. See panus on kõigist käsipalliennustusvõimalustest kõige populaarsem.

Teine käsipalliennustuse tüüp on pakkumispanus, mis on suurepärane valik neile, kes armastavad käsipallimänge analüüsida ja jälgida oma meeskonna esitust kogu hooaja vältel. Saate teha panuse meeskonna või üksiku mängija löödud väravate arvule. Need koefitsiendid on üldiselt suuremad kui kahel teisel tüübil, kuid peate meeles pidama, et neid on keerulisem paigutada kui kahte teist tüüpi. Selle asemel saate panustada fikseeritud summale kõigis järjestikustes mängudes ilma sidemeteta.

Tulevikuennustused on saadaval ka käsipallimängudele. Nende panuste abil saate teha panuse selle kohta, kas meeskond võidab liiga või sündmuse. Samuti saate teha panuse meeskonna võimalusele pääseda grupifaasist või kogu hooajast. Seda tüüpi käsipalliennustused võimaldavad teil teha panuse mängu tulemusele, kui see juhtub. Peaksite arvestama, et iga meeskonna esituse koefitsiendid on erinevad. Võite alati teha mõne dollari väärtuses panuse.

Populaarne käsipalliennustuse tüüp on händikäppanus. See on spetsiifilisem kui ülejäänud kaks panuse tüüpi. Händikäpennustuste puhul hindate, mitu väravat meeskond lööb. See panus on käsipallis väga levinud, kuna mõlemad meeskonnad löövad sageli vähemalt 20 väravat. Enamikul juhtudel soovite panustada meeskonnale, kellel on kodupubliku eelis. Seega on enne panuse tegemist oluline mõista, kuidas keskkond mängu tulemust mõjutab.

Teine käsipalliennustuse tüüp on üle/alla panus. See panus on üles ehitatud lihtsa kahesuunalise panuse struktuuri ümber. Mängu koondskoori määrab kihlveokontor vastavalt meeskondade talendile ja oskustele. Seejärel peavad panustajad otsustama, kas lõppskoor on postitatud skoorist kõrgem või madalam. Seda tüüpi panus on aga keerulisem kui üle/alla panus, mis põhineb meeskonna lõplikul rekordil.

Käsipalliennustusi on mitut tüüpi ja soovite valida need, milles tunnete end kõige mugavamalt. Mõned kõige lihtsamad panused on matši võitjad, üle/alla panused ja prop ennustused. Olenemata teie eelistustest on oluline jääda nende inimeste juurde, keda tunnete hästi ja teil on hea arusaam panuse tegemisest. Ja ärge kunagi unustage, et alla/üle panuse panustamine on kõige keerulisem tüüp.