Kuidas Panustada Käsipallile

Kui teile meeldib käsipall, olete arvatavasti mõelnud tulemustele panustamise peale. Mängul on aga palju rohkem võimalusi. Näiteks võite panustada matši üle/alla kogusummale. Seda tüüpi panuste puhul panustate sellele, et meeskond lööb rohkem väravaid kui tema vastased või et meeskond lööb vähem väravaid. Võidu/kaotuse kogukoefitsient on vahemikus -110 kuni +130.

Samuti saab teha panuse turniiri võitjale. Enamik käsipalliturniire peetakse igal aastal ja otsevõitja panused nõuavad võitnud meeskonda. Väljamaksed määratakse iga meeskonna nimel oleva rahajoone koefitsiendi järgi. Kui võidad, võidad määratud summa. Kui kaotad, siis kaotad. Seega saate panustada mängu alla/üle kogusummale ja teenida siiski kasumit.

Käsipallimatši koefitsiendid on väga erinevad ja peaksite olema teadlik iga matši panustamisvõimalustest. Saksamaa Bundesliga on maailma populaarseim liiga ja algab augustis. See koosneb 18 meeskonnast ning sisaldab edutamist ja väljalangemist. Teiste spordivõistluste hulka kuuluvad Hispaania Liga ASOBAL, kus on kuusteist meeskonda, ja LNH Starligue, kuhu kuulub 14 meeskonda. See on põnev viis mängule panustada.

Käsipallimatšid on sageli lühemad, nii et võiksite vaadata otseülekannet, et näha, kas leiate soodsa hinna. Erinevalt jalgpallist kestavad käsipallimängud 60 minutit ja võivad tuua kindlat kasumit. Loomulikult saate igal ajal raha välja võtta. Kuid kui teete seda enneaegselt, kaotate maksimaalse võimaliku võidu. Kui suudate leida parima hinna, saate raha välja võtta siis, kui koefitsient on kõige madalam.

Nagu jalgpalli puhul, on ka käsipalli panustamise võimalused väga erinevad. Kuigi saate valida erinevate panusetüüpide vahel, on kõige parem jääda kõrgetasemelise meeskonna juurde. Olenemata sellest, kuidas valite panuse, on mängule panuse tegemiseks palju võimalusi. Samuti on lai valik panustamisvõimalusi. Tegelikult võite panustada isegi viigi peale. Igapäevaste mängude kontrollimiseks on palju erinevaid käsipalliennustuste näpunäiteid.

Käsipalliennustusvõimalused ulatuvad lihtsatest kuni keerukateni. Näiteks võite panustada mängu jooksul löödud väravate arvule. Väravate löömise matš on suurepärane koht kogusummale panuse tegemiseks. Kokku 45 väravat on selle spordiala fännidele ideaalne panus. See panus tasub end ära, kui mõlemad meeskonnad löövad vastastest rohkem väravaid. Ülejäänud kaks käsipalli panustamise võimalust on üle/alla panused.

Teine käsipalliennustuse võimalus on panustada sellele, kui palju meeskond matši võidab. Selle panuse tegemisel kasutatakse lihtsat üle/alla panuse struktuuri. Kui meeskond võidab teatud summaga, võidab ta. Võistkond, kes on alla määratud summa, ei ole aga võitmiseks kõlblik. Kui alla/üle kogusumma on suurem kui lõppskoor, on panus kaotanud.